Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Kombibord & Paket BCE Bce Multi 12

2 695 kr
(3 295 kr)
12 mån räntefritt 225 kr / månad (avgifter tillkommer)
Paketprodukt (Valfritt):
Välj ben:
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13300
Kategori: Kombibord & Paket
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Yttermått: 114 x 60 x 84 cm
Vikt: 35 kg
Biljardhöjd: 68 cm

Bce Multi 12

Finns med standardben eller fällbara ben

Nu får du köpa till Soft blue eldarttavla (info) för endast 199 kr (ord pris 499 kr).

Multi 12 är ett nytt fräscht multispel som med sin svartafinish passar i de flesta rum. Spela 12 olika spel. Det som gör att detta bord står ut är att man även har möjlighet att spela snooker och en whiteboard för att bredda underhållningen ytterligare.

38 mm biljardbollar
12 spel
Svart finish

Spel: Snooker, Pool, Whiteboard, Bordtennis, Foosball (fotboll), Backgammon, Schack, Dam, Bowling, Shuffleboard, Tärning och Spelkort. Väska för att förvara alla spel ingår också.

Medföljer

Kompletta tillbehör till alla spel.
Instruktion för montering.
Instruktioner för alla spel.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Kombibord & Paket innehåller fler produkter som liknar BCE Bce Multi 12.

Omdömen och betyg

Specialpedagogiska Skolmyndigheten, 2015-08-24

Noemi Veronika, 2015-06-12

Per, 2015-04-24

Tivity AB, 2014-08-21
Fint spel med många funktioner.
Bo Mikael, 2014-02-05

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

I lager 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 4 995 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(12)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(3)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(0)

Beställningsvara 1 995 kr

 
Sverige Shotglas sverige-shotglas-1

Sverige Shotglas

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

LFC T-shirt Gerrard Liverbird LFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard Liverbird liverpool-t-shirt-gerrard-liverbird-1

LFC T-shirt Gerrard Liverbird

(3)

I lager 224 kr (299 kr)

Pepsi Glas Hiball Pint pepsi-glas-hiball-pint-1

Pepsi Glas Hiball Pint

(0)

I lager Från: 41 kr (69 kr)

Frozen Miniaffisch Elsa N2 frozen-miniaffisch-elsa-n2-1

Frozen Miniaffisch Elsa N2

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

AFC SoccerStarz Szczesny arsenal--soccerstarz-szczesny-1

AFC SoccerStarz Szczesny

(0)

I lager 29 kr (59 kr)