Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Gamesson Midfielder Heavy

3 885 kr
12 mån räntefritt 324 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: 6-8 veckor
Leveranstid:
Artikelnr: 13156
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 137 x 66 x 88 cm
Vikt: 44 kg

Midfielder Heavy

Midfielder Heavy rekommenderas till hemmiljö. Bordet har teleskopiska stänger vilket gör att de inte sticker ut på motsatt sida där spelaren står (säkerhet för nyfikna barn).

Dryckeshållare
Teleskopiska stänger (16 mm)
Yttermått: 137 x 66 x 88 cm
Stänger: 16 mm teleskopiska stålstänger
Vikt: 44 kg.

Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Midfielder Heavy.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Midfielder II midfielder-ii-1

Midfielder II

(0)

I lager 4 995 kr

Liverpool Liverpool liverpool-1

Liverpool

(19)

I lager 5 685 kr

Milano milano-1

Milano

(1)

I lager 4 885 kr

Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

Professional professional-1

Professional

(1)

I lager 10 995 kr

Defender defender-1

Defender

(0)

I lager 795 kr

Madrid madrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

F100 F100 f100-1

F100

(5)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F200 F200 f200-1

F200

(10)

Beställningsvara 5 495 kr (5 995 kr)

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

I lager 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

I lager 1 395 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 495 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 995 kr

 
MCFC Bäddset Patch manchester-city-baddset-patch-1

MCFC Bäddset Patch

(0)

I lager 349 kr (449 kr)

Green Lantern Nyckelring Shaped green-lantern-nyckelring-shaped-1

Green Lantern Nyckelring Shaped

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

RMCF Slips Diamond real-madrid-slips-diamond-1

RMCF Slips Diamond

(0)

I lager 209 kr (299 kr)

LFC Keps Vit Pink Bird liverpool-keps-vit-pink-bird-1

LFC Keps Vit Pink Bird

(0)

I lager 139 kr (199 kr)

Iron Man Pinn Invincible iron-man-pinn-invincible-1

Iron Man Pinn Invincible

(0)

I lager 6 kr (19 kr)