Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Garlando Foldy

7 495 kr
12 mån räntefritt 625 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2142
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 144x110x88 cm
Vikt: 78 kg

Foldy

Detta fotbollsspel är enkelt att flytta och förvara med fällbara ben. De inbyggda hjulen gör det lätt att flytta bordet när det är ihopfält.

OBS! Nu med teleskopiska stänger!

Kombinationen av rejäla ben, professionella spelegenskaper och flyttbarheten gör bordet unikt.

Idealisk för alla platser där det inte skulle vara möjligt att ha en yta för endast ett fotbollsspel.

Teleskopiska stänger för att ta mindre plats och ge en säkrare barnmiljö.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 45 minuter och är relativt enkel pga att kabinetten levereras monterad. Det som behöver monteras är benen, stänger och några detaljer.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Fotbollsspelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).


Produktegenskaper
Kabinett Rejäl 25 mm tjock MDF kabinett med melaminbeläggning.
BenBen i MDF med melamin beläggning. Tjockleken 4 cm garanterar perfekt stabilitet.

RäknareRäknare färgsatta för att matcha spelarna.
Genomgående StängerTeleskopiska stänger som ger ett smidigare och säkrare bord.

HjulTransporthjul som gör det lättare att flytta bordet.
Spelare Vita och blåa spelare i okrossbar plast gjutna direkt på stängerna. Rubbar sig inte en millimeter.

Spelyta Spelplan i härdat glas (tjocklek 5 mm) som har silkscreentryckta vita linjer för att se ut som en fotbollsplan.
Bollar 10 vita standardfotbollar medföljer.


Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Garlando Foldy.

Omdömen och betyg

Skärgårdshotellet I Nynäshamn AB, 2014-01-30

PwC, 2013-10-08

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

F100 F100 f100-1

F100

(5)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F200 F200 f200-1

F200

(10)

Beställningsvara 5 495 kr (5 995 kr)

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

I lager 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

I lager 1 395 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 495 kr

Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 995 kr

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

G2000 Egen Design g2000-egen-design-1

G2000 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 11 750 kr

G500 Pure White g500-pure-white-1

G500 Pure White

(2)

I lager Från: 7 495 kr

World Champion Egen Design world-champion-egen-design-1

World Champion Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 19 500 kr

G500 Deco g500-deco-1

G500 Deco

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

G500 Houndstooth g500-houndstooth-1

G500 Houndstooth

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

 
CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

Big Bang Theory Affisch Ufo A705 big-bang-theory-affisch-ufo-1

Big Bang Theory Affisch Ufo A705

(1)

I lager 30 kr (99 kr)

MCFC Bildoft Shirt manchester-city-bildoft-shirt-1

MCFC Bildoft Shirt

(2)

I lager 29 kr (59 kr)

ACM Strumpor Röd milan-strumpor-rod-1

ACM Strumpor Röd

(2)

I lager 29 kr (69 kr)

RMCF SoccerStarz Bale real-madrid-soccerstarz-bale-1

RMCF SoccerStarz Bale

(1)

I lager 29 kr (49 kr)