Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Garlando F200 Egen Design

9 750 kr
12 mån räntefritt 813 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2031
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 145(L) x 74(B) x 88(H) cm
Vikt: 60 kg

F200 Egen Design

Nu kan du få ett helt egen designat fotbollsspel från Garlando. Det ger dig mässmontern som kunderna stannar till vid eller varför inte öka trivseln på kontoret.

Design för hela utsidan ingår och logga på spelytan.

Du kan välja mellan att göra designen på egen hand eller att vi tar fram 3 st förslag.

Spelarnas och räknarnas färger anpassas i störst möjliga mån så att de passar designen.

Leveranstid ca 2-5 veckor efter att designen har godkänts.

F200 tillverkas i Italien av Garlando som levererar bord till VM. Brandingen sker direkt på fabriken och är av högkvalitet.

Varning!
Sidan innehåller material som skyddas av upphovsrätt och/eller är föremål för varumärken, bilder, illustrationer, grafik, bilder osv.

Det är uttryckligen förbjudet att använda att på något sätt av någon anledning helt eller delvis använda innehållet från denna sida.



Produktegenskaper F200
Kabinett Rejäl 20 mm tjock MDF kabinett med melaminbeläggning
Ben 9 x 9 cm kvadratiska benen i MDF är täckta med svart melamin

Stänger 16 mm tjocka genomgående högkvalitetsstänger
Kullager Stålkullager för högre hastighet, smidigare och minskat slitage

Spelare Röda och blåa spelare i okrossbar plast gjutna direkt på stängerna
Spelyta Laminerad spelplan med silkscreentryckta vita linjer för att se ut som en fotbollsplan.

RäknareRäknare färgsatta för att matcha spelarna.
Genomgående Stänger Genomgående stänger av italiensk tävlingstandard. Minimalt med delar som kan leda till problem och snabbt spel.

Bollretur Enkel och omedelbar bollretur genom en korg bakom varje mål
Bollar 10 vita standardfotbollar medföljer


Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 45 minuter och är relativt enkel pga att kabinetten levereras monterad. Det som behöver monteras är benen, stänger och några detaljer.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Fotbollsspelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Garlando F200 Egen Design.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 495 kr

G2000 Egen Design g2000-egen-design-1

G2000 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 11 750 kr

World Champion Egen Design world-champion-egen-design-1

World Champion Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 19 500 kr

F100 F100 f100-1

F100

(5)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F200 F200 f200-1

F200

(10)

Beställningsvara 5 495 kr (5 995 kr)

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

I lager 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

I lager 1 395 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 995 kr

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

G500 Pure White g500-pure-white-1

G500 Pure White

(2)

I lager Från: 7 495 kr

G500 Deco g500-deco-1

G500 Deco

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

G500 Houndstooth g500-houndstooth-1

G500 Houndstooth

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

 
Ben 10 Ultimate Alien Affisch Characters A70 ben-10-ultimate-alien-affisch-characters-1

Ben 10 Ultimate Alien Affisch Characters A70

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

ACM Fleece Fleecefilt Bullseye milan-fleece-fleecefilt-bullseye-1

ACM Fleece Fleecefilt Bullseye

(0)

I lager 149 kr (219 kr)

Frozen Nyckelring Anna frozen-nyckelring-anna-1

Frozen Nyckelring Anna

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Friends Affisch Central Perk Window A241 friends-affisch-central-perk-window-1

Friends Affisch Central Perk Window A241

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

ACM Strumpor Svart milan-strumpor-svart-1

ACM Strumpor Svart

(1)

I lager 29 kr (69 kr)