Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Gamesson Defender

795 kr
12 mån räntefritt 66 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19227
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 91 x 49 x 10 cm
Spelyta: 79 x 47 cm
Vikt: 6 kg

Defender

Mindre foosballspel som ställs på befintligt bord.

Ställs på befintligt bord

Medföljer
2 st bollar


Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Defender.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Liverpool Liverpool liverpool-1

Liverpool

(19)

I lager 5 685 kr

Milano milano-1

Milano

(1)

I lager 4 885 kr

Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

Midfielder Heavy midfielder-heavy-1

Midfielder Heavy

(0)

Beställningsvara 3 885 kr

Professional professional-1

Professional

(1)

I lager 10 995 kr

Madrid madrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

Midfielder II midfielder-ii-1

Midfielder II

(0)

I lager 4 995 kr

F100 F100 f100-1

F100

(5)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F200 F200 f200-1

F200

(10)

Beställningsvara 5 495 kr (5 995 kr)

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

I lager 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

I lager 1 395 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 495 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 995 kr

 
FCB SoccerStarz Messi barcelona-soccerstarz-messi-1

FCB SoccerStarz Messi

(4)

I lager 29 kr (59 kr)

MUFC Affisch Hernandez 64 MUFC Affisch Hernandez 64 manchester-united-affisch-hernandez-64-1

MUFC Affisch Hernandez 64

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

CFC Bodysuit 2016 2-pack chelsea-bodysuit-2016-2-pack-1

CFC Bodysuit 2016 2-pack

(0)

I lager 199 kr (279 kr)

MUFC Bildoft 3-pack manchester-united-bildoft-3-pack-1

MUFC Bildoft 3-pack

(5)

I lager 29 kr (69 kr)

EFC Badlakan Stadium everton-badlakan-stadium-1

EFC Badlakan Stadium

(0)

I lager 179 kr (229 kr)