Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Eldarttavlor Garlando Polaris

799 kr
12 mån räntefritt 67 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 14838
Kategori: Eldarttavlor
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 41 x 45 x 4 cm
Vikt: 7 kg

Polaris

Pilförvaring i skåpet.
Upp till 8 spelare.
1 Jumbo LCD-display och crickettavla.
29 spel med 90 variationer.
Röst och ljudeffekter (volymen justeras i 8 nivåer).
Röstkommandon (endast på engelska).
Insomningsfunktion: efter ca 3 minuter av icke-användning aktiveras
strömsparfunktion som sätter displayen i standby-läge.
Patenterad "cyber match" gör det möjligt att spela mot datorn, välja mellan 5 olika nivåer av spel fån nybörjare till Professionell.
6 pilar med 40 extra spetsar ingår.

Strömförsörjning: 220V AC till 5V DC-adapter (medföljer).

Eldarttavlor innehåller fler produkter som liknar Garlando Polaris.

Omdömen och betyg

Gert, 2015-08-10

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Soft Blue soft-blue-1

Soft Blue

(3)

599 kr

Eldarttavla Professional eldarttavla-professional-1

Eldarttavla Professional

(1)

I lager 499 kr

Premium Wireless premium-wireless-1

Premium Wireless

(0)

I lager 899 kr

Catdart Walker catdart-walker-1

Catdart Walker

(2)

Beställningsvara 1 395 kr

Masters Choice 2 masters-choice-2-1

Masters Choice 2

(1)

I lager 899 kr

Topaz 901 topaz-901-1

Topaz 901

(0)

I lager 2 995 kr

xqmax-cbx180-1

XQMax CBX180

(0)

I lager 1 295 kr

ton-machine-1

Ton Machine

(0)

I lager 699 kr

xqmax-cbx170-1

XQMax CBX170

(0)

I lager 995 kr

darts-connect-online-black-1

Darts Connect Online Black

(0)

I lager 3 495 kr

 
THFC Ring Silverplaterad tottenham-hotspur-ring-silverplaterad-1

THFC Ring Silverplaterad

(0)

I lager 54 kr (179 kr)

Leeds Nummerplåt leeds-nummerplat-1

Leeds Nummerplåt

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Crabbies Ölglas crabbies-olglas-1

Crabbies Ölglas

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

Blackburn Rovers Kalender 2013 Blackburn Rovers Kalender 2013 blackburn-rovers-kalender-2013-1

Blackburn Rovers Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

MCFC Underlägg Runda manchester-city-underlagg-runda-1

MCFC Underlägg Runda

(2)

I lager 79 kr (99 kr)