Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Darttavlor Unicorn Eclipse Pro

599 kr
12 mån räntefritt 50 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1398
Kategori: Darttavlor
Varumärke: Unicorn
Garanti:

Eclipse Pro

Det finns många darttavlor tillgängliga för kräsna spelare att välja mellan. Det finns bara en darttavla, Eclipse Pro från Unicorn, som väljs år efter år av PDC och används i alla tv-sända turneringar runt om i världen.

TV-kameror är kompromisslösa och live-prestandan Eclipse Pro erbjuder är synlig och känd för miljontals tittare över hela världen.

Championship kvalitet bristle
PDC godkänd
Stödd av flera Världsmästare
Utformad för att maximera genomsnittet
Unicorn högteknologiska tråddesign
Helt märlfri konstruktion
Ultra-slim segmenteringssystem
Staple-free Bullseye

Darttavlor innehåller fler produkter som liknar Unicorn Eclipse Pro.

Omdömen och betyg

Siv Margareta, 2016-11-04

Jonathan Roberth Gustav, 2016-04-13
Riktigt bra darttavla
Fredrik Thomas, 2016-04-05
Vissa delar av tavlan hade gropar i fibrerna. Mest kosmetiskt, fungerar utmärkt.
Karl Lars Patrik, 2016-02-13

Stefan, 2015-08-11

Arto Mikko, 2015-08-01
Håller den kvalité som marknadsförs.
Arto Mikko, 2015-08-01
Håller den kvalité som marknadsförs.
Lars Olof Erik, 2015-03-19

Claes Stefan, 2014-08-26

Ola, 2014-08-06

Nacka Akustik & Montage AB, 2014-07-23

Karl Magnus Adrian, 2014-07-20

Jacqueline, 2010-08-19
En jätte fin darttavla. Killarna här hemma har verkligen fått blodat tand och kastar sina pilar som aldrig förr!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Competition competition-1

Competition

(6)

I lager 599 kr

west-ham-darttavla-1

West Ham Darttavla

(0)

I lager 549 kr

manchester-city-darttavla-1

MCFC Darttavla

(1)

I lager 549 kr

blade-4-1

Blade 4

(4)

I lager 599 kr

pro-matchplay-1

Pro Matchplay

(2)

I lager 599 kr

Advantage III advantage-iii-1

Advantage III

(1)

995 kr

specialist-lincoln-1

Specialist Lincoln

(0)

I lager 749 kr

supamatch-ii-1

Supamatch II

(1)

I lager 599 kr

Blade 4 Dual Core blade-4-dual-core-1

Blade 4 Dual Core

(0)

I lager 719 kr (899 kr)

Winmau Budweiser winmau-budweiser-1

Winmau Budweiser

(0)

I lager 619 kr (779 kr)

supawire-ii-1

Supawire II

(0)

I lager 449 kr

winmau-pro-sfb-1

Winmau Pro SFB

(0)

I lager 449 kr

Club Classic club-classic-1

Club Classic

(0)

I lager 399 kr

Bulls Advantage 5.01 bulls-advantage-501-1

Bulls Advantage 5.01

(0)

I lager 1 195 kr

blade-5-1

Blade 5

(0)

I lager 599 kr

 
Spiderman Miniaffisch Cover M96 spiderman-miniaffisch-cover-1

Spiderman Miniaffisch Cover M96

(0)

I lager 30 kr (79 kr)

Superman Miniaffisch Quote M152 superman-miniaffisch-quote-1

Superman Miniaffisch Quote M152

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

AFC Fleecefilt Established arsenal-fleecefilt-established-1

AFC Fleecefilt Established

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

Guns N Roses Armband guns-n-roses-armband-1

Guns N Roses Armband

(0)

I lager 20 kr (39 kr)

manchester-united-olglas-hogt-wordmark-1

MUFC Ölglas Högt Wordmark

(12)

I lager Från: 129 kr