Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Dartpilar Harrows Steel Savage 80

399 kr
12 mån räntefritt 33 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 538
Kategori: Dartpilar
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån

Steel Savage 80

Räfflingarna på Savage är placerade där majoriteten av dartspelarna håller sin pil för bästa grepp.

Harrows rating: 8 av 9 (expert)
Luftmotstånd: 0,55 (co-efficient of drag)
Grepp rating: 78
Skaft: Alamo
Flight: Hologram
Kropp: 80% tungsten

Dartpilar innehåller fler produkter som liknar Harrows Steel Savage 80.

Omdömen och betyg

Stefan, 2014-09-26

Bo Kennet Eugen, 2014-06-22

Bror Inge Thomas, 2014-02-17

Lars Göran, 2014-02-12

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Steel Black Arrow steel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(13)

I lager 149 kr

Steel Silver Arrow steel-silver-arrow-1

Steel Silver Arrow

(8)

I lager 149 kr

Steel Torpedo steel-torpedo-1

Steel Torpedo

(2)

I lager 399 kr

Steel Boxer steel-boxer-1

Steel Boxer

(1)

I lager 399 kr

Steel Bristow Gold 90 steel-bristow-gold-90-1

Steel Bristow Gold 90

(2)

I lager 499 kr

Steel PowerP 80 steel-powerp-80-1

Steel PowerP 80

(0)

I lager 449 kr

Steel Bristow 90 steel-bristow-90-1

Steel Bristow 90

(0)

I lager 549 kr

Steel Black Jack steel-black-jack-1

Steel Black Jack

(12)

I lager 249 kr

Steel Matrix steel-matrix-1

Steel Matrix

(11)

I lager 149 kr

Steel ICE Black steel-ice-black-1

Steel ICE Black

(2)

I lager 449 kr

Steel Bristow Black steel-bristow-black-1

Steel Bristow Black

(0)

I lager 599 kr

Steel Diva Super Chic steel-diva-super-chic-1

Steel Diva Super Chic

(2)

I lager 299 kr

steel-savage-85-1

Steel Savage 85

(0)

I lager 549 kr

Voodoo voodoo-1

Voodoo

(3)

I lager 179 kr

Assassin Plus Pink assassin-plus-pink-1

Assassin Plus Pink

(0)

I lager 499 kr

Aura A1 aura-a1-1

Aura A1

(1)

I lager 899 kr

Harrows Powerpoint harrows-powerpoint-1

Harrows Powerpoint

(0)

I lager 799 kr

Core Brass Core Brass core-brass-1

Core Brass

(9)

I lager 99 kr

Sigma One 970 Sigma One 970 sigma-one-970-1

Sigma One 970

(0)

639 kr (799 kr)

Sigma Pro 970 Gold sigma-pro-970-gold-1

Sigma Pro 970 Gold

(0)

I lager 1 495 kr

 
MCFC Bäddset Patch manchester-city-baddset-patch-1

MCFC Bäddset Patch

(0)

I lager 349 kr (449 kr)

LFC Bäddset Established liverpool-baddset-established-1

LFC Bäddset Established

(1)

I lager 349 kr (449 kr)

MUFC Affisch Januzaj 65 manchester-united-affisch-januzaj-65-1

MUFC Affisch Januzaj 65

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

NUFC T-shirt Sport NUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt SportNUFC T-shirt Sport newcastle-united-t-shirt-sport-1

NUFC T-shirt Sport

(2)

I lager 159 kr (199 kr)

Despicable Me Mugg My Bad despicable-me-mugg-my-bad-1

Despicable Me Mugg My Bad

(0)

I lager 60 kr (119 kr)