Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Dartpilar Harrows Steel Matrix

149 kr
12 mån räntefritt 12 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 4393
Kategori: Dartpilar
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån
Övrigt: 22g

Steel Matrix

Steel Matrix

3-pack
Mässing

Dartpilar innehåller fler produkter som liknar Harrows Steel Matrix.

Omdömen och betyg

VVS-Montörerna I Gästrikland AB, 2017-03-03

Karl-Erik, 2017-02-09

Annelie, 2016-08-10

Annelie, 2016-07-29

Måns, 2016-02-14

Daniel Rickard Martin, 2015-10-31

Bengt Anders Peter, 2015-09-23

Ulf Mats, 2015-01-25

Jan-Erik Ragnar, 2014-09-30

Ulf, 2013-12-26

Mattias, 2013-04-21
Då jag är en nybörjare så funkar pilarna bra för mig, och jag kan verkligen tänka mig att beställa från er igen när det bilr dags för lite bättre grejer.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Steel Black Arrow steel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(13)

I lager 149 kr

Steel Silver Arrow steel-silver-arrow-1

Steel Silver Arrow

(8)

I lager 149 kr

Steel Torpedo steel-torpedo-1

Steel Torpedo

(2)

I lager 399 kr

Steel Savage 80 steel-savage-80-1

Steel Savage 80

(4)

399 kr

Steel Boxer steel-boxer-1

Steel Boxer

(1)

I lager 399 kr

Steel Bristow Gold 90 steel-bristow-gold-90-1

Steel Bristow Gold 90

(2)

I lager 499 kr

Steel PowerP 80 steel-powerp-80-1

Steel PowerP 80

(0)

I lager 449 kr

Steel Bristow 90 steel-bristow-90-1

Steel Bristow 90

(0)

I lager 549 kr

Steel Black Jack steel-black-jack-1

Steel Black Jack

(12)

I lager 249 kr

Steel ICE Black steel-ice-black-1

Steel ICE Black

(2)

I lager 449 kr

Steel Bristow Black steel-bristow-black-1

Steel Bristow Black

(0)

I lager 599 kr

Steel Diva Super Chic steel-diva-super-chic-1

Steel Diva Super Chic

(2)

I lager 299 kr

steel-savage-85-1

Steel Savage 85

(0)

I lager 549 kr

Voodoo voodoo-1

Voodoo

(3)

I lager 179 kr

Assassin Plus Pink assassin-plus-pink-1

Assassin Plus Pink

(0)

I lager 499 kr

Aura A1 aura-a1-1

Aura A1

(1)

I lager 899 kr

Harrows Powerpoint harrows-powerpoint-1

Harrows Powerpoint

(0)

I lager 799 kr

Core Brass Core Brass core-brass-1

Core Brass

(9)

I lager 99 kr

Sigma One 970 Sigma One 970 sigma-one-970-1

Sigma One 970

(0)

639 kr (799 kr)

Sigma Pro 970 Gold sigma-pro-970-gold-1

Sigma Pro 970 Gold

(0)

I lager 1 495 kr

 
THFC Bildoft Townsend tottenham-hotspur-bildoft-townsend-1

THFC Bildoft Townsend

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

MCFC Bodysuit Stripes 2016 2-pack manchester-city-bodysuit-stripes-2016-2-pack-1

MCFC Bodysuit Stripes 2016 2-pack

(0)

I lager 199 kr (249 kr)

Tottenham Samsung Galaxy S4 Skal Hårt tottenham-samsung-galaxy-s4-skal-hart-1

Tottenham Samsung Galaxy S4 Skal Hårt

(1)

I lager 99 kr (189 kr)

Iron Man Nyckelring Face iron-man-nyckelring-face-1

Iron Man Nyckelring Face

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

The Wrestler Mugg the-wrestler-mugg-1

The Wrestler Mugg

(0)

I lager 30 kr (99 kr)