Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Dartpilar Harrows Steel Bristow 90

549 kr
12 mån räntefritt 46 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 564
Kategori: Dartpilar
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån
Övrigt: 22g

Steel Bristow 90

Den femfaldige världsmästarens pil tillverkas i en unik pilkroppsform, med hans namn ingraverat.

Harrows rating: 9 av 9 (expert)
Luftmotstånd: 0,53-0,55 (co-efficient of drag)
Grepp rating: gR 68 / gK 74
Skaft: Aztec
Flight: Dimplex
Kropp: 90% tungsten

Dartpilar innehåller fler produkter som liknar Harrows Steel Bristow 90.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Steel Black Arrow steel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(13)

I lager 149 kr

Steel Silver Arrow steel-silver-arrow-1

Steel Silver Arrow

(8)

I lager 149 kr

Steel Torpedo steel-torpedo-1

Steel Torpedo

(2)

I lager 399 kr

Steel Savage 80 steel-savage-80-1

Steel Savage 80

(4)

399 kr

Steel Boxer steel-boxer-1

Steel Boxer

(1)

I lager 399 kr

Steel Bristow Gold 90 steel-bristow-gold-90-1

Steel Bristow Gold 90

(2)

I lager 499 kr

Steel PowerP 80 steel-powerp-80-1

Steel PowerP 80

(0)

I lager 449 kr

Steel Black Jack steel-black-jack-1

Steel Black Jack

(12)

I lager 249 kr

Steel Matrix steel-matrix-1

Steel Matrix

(11)

I lager 149 kr

Steel ICE Black steel-ice-black-1

Steel ICE Black

(2)

I lager 449 kr

Steel Bristow Black steel-bristow-black-1

Steel Bristow Black

(0)

I lager 599 kr

Steel Diva Super Chic steel-diva-super-chic-1

Steel Diva Super Chic

(2)

I lager 299 kr

steel-savage-85-1

Steel Savage 85

(0)

I lager 549 kr

Voodoo voodoo-1

Voodoo

(3)

I lager 179 kr

Assassin Plus Pink assassin-plus-pink-1

Assassin Plus Pink

(0)

I lager 499 kr

Aura A1 aura-a1-1

Aura A1

(1)

I lager 899 kr

Harrows Powerpoint harrows-powerpoint-1

Harrows Powerpoint

(0)

I lager 799 kr

Core Brass Core Brass core-brass-1

Core Brass

(9)

I lager 99 kr

Sigma One 970 Sigma One 970 sigma-one-970-1

Sigma One 970

(0)

639 kr (799 kr)

Sigma Pro 970 Gold sigma-pro-970-gold-1

Sigma Pro 970 Gold

(0)

I lager 1 495 kr

 
THFC Samsung Galaxy S4-skal 3D tottenham-hotspur-samsung-galaxy-s4-skal-3d-1

THFC Samsung Galaxy S4-skal 3D

(1)

I lager 99 kr (169 kr)

CFC Large Pack chelsea-large-pack-1

CFC Large Pack

(2)

I lager 449 kr (599 kr)

MCFC Tomteluva Supersoft manchester-city-tomteluva-supersoft-1

MCFC Tomteluva Supersoft

(0)

I lager 79 kr (79 kr)

Superman IPhone 5 Skal Superman superman-iphone-5-skal-superman-1

Superman IPhone 5 Skal Superman

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

Ferrari Miniaffisch Enzo M43 ferrari-miniaffisch-enzo-1

Ferrari Miniaffisch Enzo M43

(0)

I lager 24 kr (79 kr)