Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Dartpilar Harrows Steel Bristow 90

549 kr
12 mån räntefritt 46 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 564
Kategori: Dartpilar
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån
Övrigt: 22g

Steel Bristow 90

Den femfaldige världsmästarens pil tillverkas i en unik pilkroppsform, med hans namn ingraverat.

Harrows rating: 9 av 9 (expert)
Luftmotstånd: 0,53-0,55 (co-efficient of drag)
Grepp rating: gR 68 / gK 74
Skaft: Aztec
Flight: Dimplex
Kropp: 90% tungsten

Dartpilar innehåller fler produkter som liknar Harrows Steel Bristow 90.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Steel Black Arrow steel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(13)

I lager 149 kr

Steel Silver Arrow steel-silver-arrow-1

Steel Silver Arrow

(8)

I lager 149 kr

Steel Torpedo steel-torpedo-1

Steel Torpedo

(2)

399 kr

Steel Savage 80 steel-savage-80-1

Steel Savage 80

(4)

399 kr

Steel Boxer steel-boxer-1

Steel Boxer

(1)

I lager 399 kr

Steel Bristow Gold 90 steel-bristow-gold-90-1

Steel Bristow Gold 90

(2)

I lager 499 kr

Steel PowerP 80 steel-powerp-80-1

Steel PowerP 80

(0)

I lager 449 kr

Steel Black Jack steel-black-jack-1

Steel Black Jack

(12)

I lager 249 kr

Steel Matrix steel-matrix-1

Steel Matrix

(11)

I lager 149 kr

Steel ICE Black steel-ice-black-1

Steel ICE Black

(2)

I lager 449 kr

Steel Bristow Black steel-bristow-black-1

Steel Bristow Black

(0)

I lager 599 kr

Steel Diva Super Chic steel-diva-super-chic-1

Steel Diva Super Chic

(2)

299 kr

steel-savage-85-1

Steel Savage 85

(0)

I lager 549 kr

Voodoo voodoo-1

Voodoo

(3)

I lager 179 kr

Assassin Plus Pink assassin-plus-pink-1

Assassin Plus Pink

(0)

I lager 499 kr

Aura A1 aura-a1-1

Aura A1

(1)

I lager 899 kr

Harrows Powerpoint harrows-powerpoint-1

Harrows Powerpoint

(0)

I lager 799 kr

Core Brass Core Brass core-brass-1

Core Brass

(9)

I lager 99 kr

Sigma One 970 Sigma One 970 sigma-one-970-1

Sigma One 970

(0)

639 kr (799 kr)

Sigma Pro 970 Gold sigma-pro-970-gold-1

Sigma Pro 970 Gold

(0)

I lager 1 495 kr

 
THFC Dekal Xbox One Controller tottenham-hotspur-dekal-xbox-one-controller--1

THFC Dekal Xbox One Controller

(1)

I lager 77 kr (129 kr)

MCFC Fleecefilt Big Logo manchester-city-fleecefilt-big-logo-1

MCFC Fleecefilt Big Logo

(1)

I lager 149 kr (199 kr)

MUFC SoccerStarz Mkhitaryan manchester-united-soccerstarz-mkhitaryan-1

MUFC SoccerStarz Mkhitaryan

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

MCFC Underlägg Runda manchester-city-underlagg-runda-1

MCFC Underlägg Runda

(2)

I lager 79 kr (99 kr)

LFC Matchtröja Hemma 2014-15 LFC Matchtröja Hemma 2014-15LFC Matchtröja Hemma 2014-15LFC Matchtröja Hemma 2014-15LFC Matchtröja Hemma 2014-15LFC Matchtröja Hemma 2014-15LFC Matchtröja Hemma 2014-15LFC Matchtröja Hemma 2014-15LFC Matchtröja Hemma 2014-15LFC Matchtröja Hemma 2014-15LFC Matchtröja Hemma 2014-15 liverpool-matchtroja-hemma-2014-15-1

LFC Matchtröja Hemma 2014-15

(5)

I lager 454 kr (649 kr)