Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Cornilleau Sport 100 Indoor

3 995 kr
12 mån räntefritt 333 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:Blå
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19759
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)
Spel: 274 x 152.5 x 76 cm
Ihopfälld: 74 x 162 x 156 cm
Vikt: 69 kg
Spelyta: Spånskiva 19 mm
Ram: 28 mm stål
Beläggning: Standard
Hjul: Dubbelhjul
Ben: Stål 25 mm

Sport 100 Indoor

Ett populärt instegsbord som har många egenskaper från de dyrare borden.

19 mm spånskiva och 28 mm stålram
Compact technology - Kompakt och enkel fällmekanism.
Träna mot dig själv - Fäll upp en sida för att spela ensam.
Push'n Lock - Dubbelt låssystem i både uppfält och spelläge.
Fasta nätstolpar - Stolparna som kan justera nätets spänning.
Nät ingår - Nät medföljer alltid vid köp av bordtennisbord från Corneilleau.



Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Sport 100 Indoor.

Omdömen och betyg

VVS-Montörerna I Gästrikland AB, 2017-03-03

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
PRO 510 Outdoor PRO 510 Outdoor pro-510-outdoor-1

PRO 510 Outdoor

(3)

I lager Från: 9 329 kr

Info & Val
Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 790 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 495 kr

Info & Val
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

 
Strongbow Ciderglas Heritage strongbow-ciderglas-heritage-1

Strongbow Ciderglas Heritage

(1)

I lager Från: 53 kr (89 kr)

NUFC Dekal Iphone 6 newcastle-united-dekal-iphone-6-1

NUFC Dekal Iphone 6

(0)

I lager 77 kr (129 kr)

ACM Fleecefilt milan-fleecefilt-1

ACM Fleecefilt

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

MCFC Solglasögen Retro Barn MCFC Solglasögen Retro Barn manchester-city-solglasogen-retro-barn-1

MCFC Solglasögen Retro Barn

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

MUFC T-shirt Beckham Legend MUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham Legend manchester-united-t-shirt-beckham-legend-1

MUFC T-shirt Beckham Legend

(1)

I lager 239 kr (299 kr)