Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Bordtennisskiva Premium

3 495 kr
12 mån räntefritt 291 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Mars 2017
Artikelnr: 14500
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Legacy
Garanti: 2 år + Livstid
Spelyta: 274 x 152.5 cm

Bordtennisskiva Premium

Premium skiva från Legacy. Kan användas för att spela bordtennis på ett biljardbord eller att bygga upp en egen stomme. Vadderad undersida för att inte skada biljardbordet.


Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Legacy Bordtennisskiva Premium.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(3)

I lager 1 395 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(1)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 829 kr

Info & Val
Medium TT Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(1)

I lager 1 795 kr (2 494 kr)

Info & Val
t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

 
LFC T-shirt Gerrard Liverbird LFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard Liverbird liverpool-t-shirt-gerrard-liverbird-1

LFC T-shirt Gerrard Liverbird

(3)

I lager 224 kr (299 kr)

FCB Iphone 4/4S Skal Sidecrest Blå barcelona-iphone-44s-skal-sidecrest-bla-1

FCB Iphone 4/4S Skal Sidecrest Blå

(0)

I lager 131 kr (219 kr)

LFC Strumpor Hemma Junior 2015-16 LFC Strumpor Hemma Junior 2015-16 liverpool-strumpor-hemma-junior-2015-16-1

LFC Strumpor Hemma Junior 2015-16

(0)

I lager 99 kr (149 kr)

Strongbow Ciderglas Heritage strongbow-ciderglas-heritage-1

Strongbow Ciderglas Heritage

(0)

I lager Från: 53 kr (89 kr)

CFC Glasunderlägg Runda chelsea-glasunderlagg-runda-1

CFC Glasunderlägg Runda

(1)

I lager 79 kr (99 kr)