Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Bordtennisskiva Premium

3 495 kr
12 mån räntefritt 291 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 14500
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Legacy
Garanti: 2 år + Livstid
Spelyta: 274 x 152.5 cm

Bordtennisskiva Premium

Premium skiva från Legacy. Kan användas för att spela bordtennis på ett biljardbord eller att bygga upp en egen stomme. Vadderad undersida för att inte skada biljardbordet.


Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Legacy Bordtennisskiva Premium.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(3)

I lager 1 395 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 495 kr

Info & Val
Medium TT Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 1 795 kr (2 494 kr)

Info & Val
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

 
Jackie Brown Mugg Teriyaki Donut jackie-brown-mugg-teriyaki-donut-1

Jackie Brown Mugg Teriyaki Donut

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

FCB IPhone 6 Skal Hårt 3D barcelona-iphone-6-skal-hart-3d-1

FCB IPhone 6 Skal Hårt 3D

(2)

I lager 159 kr (199 kr)

Harry Potter Canvastryck Dumbledore harry-potter-canvastryck-dumbledore-1

Harry Potter Canvastryck Dumbledore

(0)

I lager 174 kr (579 kr)

Robocop Nyckelring Face robocop-nyckelring-face-1

Robocop Nyckelring Face

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

MUFC Strumpor Junior 2-pack MUFC Strumpor Junior 2-pack manchester-united-strumpor-junior-2-pack-1

MUFC Strumpor Junior 2-pack

(1)

I lager 29 kr (79 kr)