Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Bordtennisskiva Cornilleau

2 595 kr
12 mån räntefritt 216 kr / månad (avgifter tillkommer)
Tillbehörset (Mer info):
Alt/Storlek:274x152.5
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1544
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)
Spelyta: 274 x 152.5 cm
Vikt: 40 kg

Bordtennisskiva Cornilleau

Toppen från ett Cornilleau 200 indoor. Kan användas för att spela bordtennis på ett biljardbord eller att bygga upp en egen stomme.

Spelyta: Spånskiva 18 mm
Beläggning: Standard (blå)

OBS! Bara spånskivan. Ej metallram som på bilden.

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Bordtennisskiva Cornilleau.

Omdömen och betyg

Björn Alvar, 2016-05-15
Skadad vid ankomst men fick en fullgod uppgörelse.
Agneta Maria, 2016-03-09
Ej hunnit prova ännu
Sven Ronnie, 2016-02-25

Erik Teknik Fastighetsautomation AB, 2015-07-04

Sågknorren, 2015-06-27

Kenneth, 2014-12-03

Marcus, 2012-01-10
Mycket bra komplement om man har barn som tycker om att spela pingis
Gustav, 2011-10-10

Baban, 2011-05-09

Rikard Löfgren, 2011-03-09
Har inte hunnit provspela än men det är ju givetvis fantastiskt bra att få med ett bordtennisbord på köpet.
Pontus, 2010-12-27
Vi är nöjda så här långt.
Betyg 4
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(3)

I lager 1 395 kr

Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

I lager 3 495 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
PRO 510 Outdoor PRO 510 Outdoor pro-510-outdoor-1

PRO 510 Outdoor

(3)

I lager Från: 9 329 kr

Info & Val
Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 790 kr

Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 3 995 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 495 kr

Info & Val
 
MCFC Body Winner 2-pack manchester-city-body-winner-2-pack-1

MCFC Body Winner 2-pack

(0)

I lager 199 kr (249 kr)

Breaking Bad Tröja I Am The Danger Breaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The Danger breaking-bad-troja-i-am-the-danger-1

Breaking Bad Tröja I Am The Danger

(0)

I lager 279 kr (399 kr)

Sunderland Tomteluva sunderland-tomteluva-1

Sunderland Tomteluva

(0)

I lager 79 kr (79 kr)

FCB Bäddset Established barcelona-baddset-established-1

FCB Bäddset Established

(0)

I lager 349 kr (449 kr)

Sverige T-Shirt Zlatan Goal Of The Year Sverige T-Shirt Zlatan Goal Of The YearSverige T-Shirt Zlatan Goal Of The YearSverige T-Shirt Zlatan Goal Of The YearSverige T-Shirt Zlatan Goal Of The YearSverige T-Shirt Zlatan Goal Of The YearSverige T-Shirt Zlatan Goal Of The YearSverige T-Shirt Zlatan Goal Of The YearSverige T-Shirt Zlatan Goal Of The Year sverige-t-shirt-zlatan-goal-of-the-year-1

Sverige T-Shirt Zlatan Goal Of The Year

(0)

I lager 139 kr (199 kr)