Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) BCE Bordtennisskiva 6ft

1 395 kr
12 mån räntefritt 116 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:182x91
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 7208
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Spelyta: 182(L) x 91(B) cm
Vikt: 18 kg

Bordtennisskiva 6ft

Bordtennis skiva som är tillverkad för att passa BCE 6 foots biljardbord, men går bra att använda till andra bord i samma storlek.

Det går att vända på skivan för att använda den till skrivbord.

Spelyta: 12 mm
Beläggning: Standard (blå)

2 racketar och 2 bollar ingår.

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar BCE Bordtennisskiva 6ft.

Omdömen och betyg

Erik Mattias, 2016-07-26

Thomas Christer, 2016-03-29

John Erik, 2013-12-14

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

I lager 3 495 kr

Medium TT Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 1 795 kr (2 494 kr)

Info & Val
Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 829 kr

Info & Val
PRO 510 Outdoor PRO 510 Outdoor pro-510-outdoor-1

PRO 510 Outdoor

(3)

I lager Från: 9 329 kr

Info & Val
t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

 
Sunderland Tomteluva sunderland-tomteluva-1

Sunderland Tomteluva

(0)

I lager 79 kr (79 kr)

LFC Large Pack liverpool-large-pack-1

LFC Large Pack

(3)

I lager 419 kr (699 kr)

Despicable Me Mugg My Bad despicable-me-mugg-my-bad-1

Despicable Me Mugg My Bad

(0)

I lager 60 kr (119 kr)

WHUFC Ryggsäck Foil west-ham-united-ryggsack-foil-1

WHUFC Ryggsäck Foil

(1)

I lager 139 kr (199 kr)

CFC Bildoft Fabregas chelsea-bildoft-fabregas-1

CFC Bildoft Fabregas

(0)

I lager 29 kr (39 kr)