Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) BCE Bordtennisskiva 6ft

1 395 kr
12 mån räntefritt 116 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:182x91
Lagerstatus: 3-8 veckor
Artikelnr: 7208
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Spelyta: 182(L) x 91(B) cm
Vikt: 18 kg

Bordtennisskiva 6ft

Bordtennis skiva som är tillverkad för att passa BCE 6 foots biljardbord, men går bra att använda till andra bord i samma storlek.

Det går att vända på skivan för att använda den till skrivbord.

Spelyta: 12 mm
Beläggning: Standard (blå)

2 racketar och 2 bollar ingår.

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar BCE Bordtennisskiva 6ft.

Omdömen och betyg

Erik Mattias, 2016-07-26

Thomas Christer, 2016-03-29

John Erik, 2013-12-14

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

I lager 3 495 kr

Medium TT Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 1 795 kr (2 494 kr)

Info & Val
Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 795 kr

Info & Val
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

 
Aston Villa Bäddset aston-villa-baddset-1

Aston Villa Bäddset

(1)

I lager 405 kr (579 kr)

South Park Klistermärke Stan south-park-klistermarke-stan-1

South Park Klistermärke Stan

(0)

I lager 6 kr (19 kr)

CFC Bäddset Stadium chelsea-baddset-stadium-1

CFC Bäddset Stadium

(0)

I lager 269 kr (449 kr)

FCB SoccerStarz Messi barcelona-soccerstarz-messi-1

FCB SoccerStarz Messi

(4)

I lager 29 kr (59 kr)

MUFC Large Pack manchester-united-large-pack-1

MUFC Large Pack

(1)

I lager 499 kr (699 kr)