Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Visar 51-96 av 96 produkter
Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(1)

I lager 1 995 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

Beställningsvara 6 995 kr

Aristocrat aristocrat-1

Aristocrat

(0)

I lager Från: 166 341 kr

Omega Mynt Omega Mynt omega-mynt-1

Omega Mynt

(0)

Beställningsvara 16 900 kr

 
UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

Beställningsvara 1 395 kr

Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

Beställningsvara 17 900 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

Beställningsvara 4 495 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

 
Ambassador Mynt 6 ambassador-mynt-6-1

Ambassador Mynt 6

(0)

Beställningsvara 37 900 kr

Riley Renaissance Silver riley-renaissance-silver-1

Riley Renaissance Silver

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

RYLEE 8 Nutmeg RYLEE 8 Nutmeg rylee-8-nutmeg-1

RYLEE 8 Nutmeg

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
 
Ella 8 Port Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

I lager 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
Riley Renaissance Gold riley-renaissance-gold-1

Riley Renaissance Gold

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

RYLEE 7 Nutmeg RYLEE 7 Nutmeg rylee-7-nutmeg-1

RYLEE 7 Nutmeg

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
CLASH X EVO Svart/Nickel clash-x-evo-svartnickel-1

CLASH X EVO Svart/Nickel

(0)

Beställningsvara Från: 55 795 kr

Club Mahogany club-mahogany-1

Club Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

 
Florida florida-1

Florida

(1)

I lager 22 995 kr

Ambassador Mynt 7 ambassador-mynt-7-1

Ambassador Mynt 7

(0)

Beställningsvara 39 900 kr

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(13)

I lager 6 985 kr

CLASH X EVO Svart/Svart clash-x-evo-svartsvart-1

CLASH X EVO Svart/Svart

(0)

Beställningsvara Från: 55 795 kr

Club Silver club-silver-1

Club Silver

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

 
Unique Hardwood Ek unique-hardwood-ek-1

Unique Hardwood Ek

(0)

Beställningsvara 34 995 kr

Ambassador Mynt 8 ambassador-mynt-8-1

Ambassador Mynt 8

(0)

Beställningsvara 43 900 kr

Club Black club-black-1

Club Black

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Mörk Valnöt Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-6ft-mork-valnot-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Mörk Valnöt Med Grön Duk

(1)

Beställningsvara 14 900 kr

 
Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(8)

Beställningsvara 4 995 kr (5 995 kr)

Club Gold club-gold-1

Club Gold

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Stable Självjusterande stable-sjalvjusterande-1

Stable Självjusterande

(0)

Beställningsvara 890 000 kr

victory-1

Victory

(0)

Beställningsvara 59 900 kr

 
Riley Renaissance riley-renaissance-1

Riley Renaissance

(0)

Beställningsvara Från: 78 900 kr

Grand Black grand-black-1

Grand Black

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-mork-valnot-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Med Grön Duk

(0)

Beställningsvara 15 900 kr

 
Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(1)

I lager 699 kr

Mars De Luxe 3in1 Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 4 225 kr (4 995 kr)

CLASH X EVO Mahogny/Nickel clash-x-evo-mahognynickel-1

CLASH X EVO Mahogny/Nickel

(0)

Beställningsvara Från: 55 795 kr

Grand White grand-white-1

Grand White

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

 
 
Visar 51-96 av 96 produkter