Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Riley Vertical Folding Pool 6

5 995 kr
12 mån räntefritt 500 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19514
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
Yttermått: 191(L) x 105(B) x 79(H) cm
Vikt: 60 kg

Vertical Folding Pool 6

Biljardbord som lätt går att fälla upp för att ta mindre plats när man inte använder bordet.

Fällbara ben
Blå duk
Integrerade hjul
Darttavla ingår

Medföljer
2 st köer (122 cm)
Bollar (48 mm)
Darttavla (soft tip)
Dartpilar (soft tip)

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Riley Vertical Folding Pool 6.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(8)

Beställningsvara 4 995 kr (5 995 kr)

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

I lager 4 495 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

Beställningsvara 4 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(13)

I lager 6 985 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(5)

I lager 2 695 kr (2 895 kr)

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(5)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

Beställningsvara 1 395 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

I lager 22 995 kr

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(1)

I lager 699 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

Beställningsvara 6 995 kr

 
MCFC Tomteluva Supersoft manchester-city-tomteluva-supersoft-1

MCFC Tomteluva Supersoft

(0)

I lager 79 kr (79 kr)

FCB Bildoft barcelona-bildoft-1

FCB Bildoft

(2)

I lager 29 kr (179 kr)

EFC Ölglas Pint Wordmark everton-olglas-pint-wordmark-1

EFC Ölglas Pint Wordmark

(1)

I lager Från: 77 kr (129 kr)

MUFC Fleecefilt Established manchester-united-fleecefilt-established-1

MUFC Fleecefilt Established

(1)

I lager 149 kr (199 kr)

Dexter T-shirt Have A Killer Day Dexter T-shirt Have A Killer DayDexter T-shirt Have A Killer DayDexter T-shirt Have A Killer DayDexter T-shirt Have A Killer DayDexter T-shirt Have A Killer DayDexter T-shirt Have A Killer DayDexter T-shirt Have A Killer DayDexter T-shirt Have A Killer Day dexter-t-shirt-have-a-killer-day-1

Dexter T-shirt Have A Killer Day

(1)

I lager 84 kr (279 kr)