Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Riley Riley Folding Black Deluxe

4 495 kr
12 mån räntefritt 375 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15988
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
Yttermått: 153(L) x 84(B) x 79(H) cm
Vikt: 40 kg

Riley Folding Black Deluxe

Biljardbord som lätt går att fälla upp för att ta mindre plats när man inte använder bordet. Nu finns det också i detta deluxe utförandet.

Lätt att fälla upp
Lätt att flytta
Blå duk
Ställbara fötter
Snygg Riley-design

Medföljer

2st köer 122 cm
Bollset 48 mm
Triangel
Borste
2st kritor
Instruktion för montering. Endast benen behöver monteras.

Höjd i uppfält läge 5 fot: ca 175 cm

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Riley Riley Folding Black Deluxe.

Omdömen och betyg

Lennart, 2015-12-16

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(8)

Beställningsvara 4 995 kr (5 995 kr)

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

Beställningsvara 4 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(13)

I lager 6 985 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(5)

I lager 2 695 kr (2 895 kr)

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(5)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

Beställningsvara 1 395 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

I lager 22 995 kr

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(1)

I lager 699 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

Beställningsvara 6 995 kr

 
WHUFC Kalender A3 2015 west-ham-united-kalender-a3-2015-1

WHUFC Kalender A3 2015

(0)

I lager 9 kr (129 kr)

San Antonio Spurs Inramad Bild Logo san-antonio-spurs-inramad-bild-logo-1

San Antonio Spurs Inramad Bild Logo

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

MUFC SoccerStarz Rooney MUFC SoccerStarz Rooney manchester-united--soccerstarzrooney-1

MUFC SoccerStarz Rooney

(1)

I lager 29 kr (49 kr)

LFC T-shirt Balotelli Why Always Me LFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always Me liverpool-t-shirt-balotelli-why-always-me-1

LFC T-shirt Balotelli Why Always Me

(0)

I lager 209 kr (279 kr)

MUFC Bäddset Established manchester-united-baddset-established-1

MUFC Bäddset Established

(1)

I lager 349 kr (449 kr)