Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Baseball och Brännboll Bex Sport Brännboll Familj Red

199 kr
(249 kr)
12 mån räntefritt 17 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 14786
Kategori: Baseball och Brännboll
Varumärke: Bex Sport
Garanti: 6 mån

Brännboll Familj Red

Brännboll Familj är ett komplett set tillverkat av hårdträ. Det är målat i rött för ökat skydd och hållbarhet.

Innehåller
- 1 Rundträ, 65 cm (rött)
- 1 Plattträ, 59 cm (rött)
- 1 Bas, 12x23 cm
- 4 Markeringar
- 1 Boll, Ø 7 cm

Baseball och Brännboll innehåller fler produkter som liknar Bex Sport Brännboll Familj Red.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Brännboll Original brannboll-original-1

Brännboll Original

(0)

I lager 249 kr

Brännboll Budget brannboll-budget-1

Brännboll Budget

(0)

99 kr

Brännboll Familj brannboll-familj-1

Brännboll Familj

(0)

119 kr

Baseballträ Alu 81 baseballtra-aluminium-81-1

Baseballträ Alu 81

(2)

299 kr

Baseballhandske Och Boll US11 baseballhandske-och-boll-us11-1

Baseballhandske Och Boll US11

(1)

I lager 199 kr

Baseballset baseballset-1

Baseballset

(0)

299 kr

Baseballhjälm baseballhjalm-1

Baseballhjälm

(0)

289 kr

Baseballträ Aluminium 76 baseballtra-aluminium-76-1

Baseballträ Aluminium 76

(0)

269 kr

Baseball Cork baseball-cork-1

Baseball Cork

(2)

I lager 29 kr

Baseball Soft baseball-soft-1

Baseball Soft

(1)

I lager 29 kr

Baseball Bröstskydd 18 baseball-brostskydd-18-1

Baseball Bröstskydd 18

(0)

I lager 379 kr

Baseballbaser baseballbaser-1

Baseballbaser

(0)

I lager 279 kr

Basebollträ Och Boll 71 basebolltra-och-boll-71-1

Basebollträ Och Boll 71

(1)

I lager 199 kr

Baseballhandske US12 baseballhandske-us12-1

Baseballhandske US12

(0)

I lager 199 kr

Baseballhandske US13 baseballhandske-us13-1

Baseballhandske US13

(1)

I lager 199 kr

Baseballset Riley Baseballset Riley baseballset-riley-1

Baseballset Riley

(0)

I lager 199 kr (349 kr)

baseballhandske-us11-hoger-1

Baseballhandske US11 Höger

(0)

I lager 199 kr

 
Green Latern Pinn Icon green-latern-pinn-icon-1

Green Latern Pinn Icon

(1)

I lager 11 kr (19 kr)

MCFC SoccerStarz Toure manchester-city-soccerstarz-toure-1

MCFC SoccerStarz Toure

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Captain America Nyckelring Face captain-america-nyckelring-face-1

Captain America Nyckelring Face

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

MUFC SoccerStarz Mata manchester-united-soccerstarz-mata-1

MUFC SoccerStarz Mata

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

LFC Iphone 4/4s Skal Hårt Coutinho liverpool-iphone-44s-skal-hart-coutinho-1

LFC Iphone 4/4s Skal Hårt Coutinho

(0)

I lager 99 kr (199 kr)