Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Air Hockey Puckar BCE Stora Puckar 2-pack

39 kr
12 mån räntefritt 3 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2170
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Diameter: 63 mm
Vikt: 9 gram

Stora Puckar 2-pack

Stora puckar som passar bra till mellanstora (6 fots) airhockeyspel.


Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar BCE Stora Puckar 2-pack.

Omdömen och betyg

Stefan, 2016-04-26

Marcus Saksiam, 2015-07-25

Christer, 2014-11-08

Camilla, 2014-10-29

Ingela Maria, 2014-09-05

Ingela Maria, 2014-09-05

171 Grundskoleförvaltningen, 2014-04-07

Gerestaskolan - Fokus- Skogens Hus, 2014-03-19

Jens Stig Kenneth, 2013-11-23
Finns det andra?
Hultsfreds Gymnasium, Gysär, 2013-11-04

Karl Johan Magnus, 2013-10-12
Samma som ovan
Veronica, 2013-09-17

Per-Erik, 2013-06-01
Fungera perfekt för endamålet.
Anonym, 2011-12-12
Äntligen har vårt gamla airhockeyspel fått liv igen - efter att ha stått i garaget och dammat är det som nytt igen med fräscha pushers & puckar från spelbord.se!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Puckar Mini 2-pack puckar-mini-2-pack-1

Puckar Mini 2-pack

(12)

I lager 59 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-fluorescerande-80-1

Puck Fluorescerande 80

(0)

I lager 39 kr

stor-puck-1

Stor Puck

(1)

I lager 19 kr

puck-fluorescerande-70-1

Puck Fluorescerande 70

(0)

49 kr

 
Flash IPhone 5 Skal Flash flash-iphone-5-skal-flash-1

Flash IPhone 5 Skal Flash

(0)

I lager 100 kr (199 kr)

CFC Bleacher Mourinho chelsea-bleacher-mourinho-1

CFC Bleacher Mourinho

(0)

I lager 199 kr (349 kr)

Rangers Mugg Wordmark rangers-mugg-wordmark-1

Rangers Mugg Wordmark

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

LFC Shorts Hemma Junior 2012-13 LFC Shorts Hemma Junior 2012-13LFC Shorts Hemma Junior 2012-13LFC Shorts Hemma Junior 2012-13LFC Shorts Hemma Junior 2012-13LFC Shorts Hemma Junior 2012-13LFC Shorts Hemma Junior 2012-13LFC Shorts Hemma Junior 2012-13 liverpool-shorts-hemma-junior-2012-13-1

LFC Shorts Hemma Junior 2012-13

(8)

I lager 139 kr (199 kr)

Super Mario Bros Affisch 1-1 A687 super-mario-bros-affisch-1-1-1

Super Mario Bros Affisch 1-1 A687

(0)

I lager 69 kr (99 kr)