Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Våra varumärken

Air Hockey Puckar BCE Stora Puckar 2-pack

39 kr
12 mån räntefritt 3 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2170
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Diameter: 63 mm
Vikt: 9 gram

Stora Puckar 2-pack

Stora puckar som passar bra till mellanstora (6 fots) airhockeyspel.


Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar BCE Stora Puckar 2-pack.

Omdömen och betyg

Anonym, 2011-12-12
Äntligen har vårt gamla airhockeyspel fått liv igen - efter att ha stått i garaget och dammat är det som nytt igen med fräscha pushers & puckar från spelbord.se!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Puckar Mini 2-pack puckar-mini-2-pack-1

Puckar Mini 2-pack

(3)

I lager 59 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(0)

I lager 79 kr

puck-fluorescerande-80-1

Puck Fluorescerande 80

(0)

I lager 39 kr

stor-puck-1

Stor Puck

(0)

I lager 19 kr

 
LFC T-shirt Tattoo Lila LFC T-shirt Tattoo LilaLFC T-shirt Tattoo Lila liverpool-t-shirt-tattoo-lila-1

LFC T-shirt Tattoo Lila

(0)

I lager 202 kr (289 kr)

The Walking Dead Nyckelring Walker Head the-walking-dead-nyckelring-walker-head-1

The Walking Dead Nyckelring Walker Head

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

Family Guy Pinn Evil Monkey family-guy-pinn-evil-monkey-1

Family Guy Pinn Evil Monkey

(0)

I lager 5 kr (9 kr)

MCFC SoccerStarz Nastasic manchester-city-soccerstarz-nastasic-1

MCFC SoccerStarz Nastasic

(0)

I lager 25 kr (49 kr)

FCB Mugg Established barcelona-mugg-established-1

FCB Mugg Established

(0)

I lager 69 kr (99 kr)