Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Air Hockey Puckar BCE Stora Puckar 2-pack

39 kr
12 mån räntefritt 3 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 2170
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Diameter: 63 mm
Vikt: 9 gram

Stora Puckar 2-pack

Stora puckar som passar bra till mellanstora (6 fots) airhockeyspel.


Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar BCE Stora Puckar 2-pack.

Omdömen och betyg

Stefan, 2016-04-26

Marcus Saksiam, 2015-07-25

Christer, 2014-11-08

Camilla, 2014-10-29

Ingela Maria, 2014-09-05

Ingela Maria, 2014-09-05

171 Grundskoleförvaltningen, 2014-04-07

Gerestaskolan - Fokus- Skogens Hus, 2014-03-19

Jens Stig Kenneth, 2013-11-23
Finns det andra?
Hultsfreds Gymnasium, Gysär, 2013-11-04

Karl Johan Magnus, 2013-10-12
Samma som ovan
Veronica, 2013-09-17

Per-Erik, 2013-06-01
Fungera perfekt för endamålet.
Anonym, 2011-12-12
Äntligen har vårt gamla airhockeyspel fått liv igen - efter att ha stått i garaget och dammat är det som nytt igen med fräscha pushers & puckar från spelbord.se!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Puckar Mini 2-pack puckar-mini-2-pack-1

Puckar Mini 2-pack

(12)

I lager 59 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-fluorescerande-80-1

Puck Fluorescerande 80

(0)

I lager 39 kr

stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(1)

I lager 19 kr

puck-fluorescerande-70-1

Puck Fluorescerande 70

(0)

49 kr

puck-60-1

Puck 60

(0)

I lager 49 kr

 
NUFC Tomteluva Elf newcastle-united-tomteluva-elf-1

NUFC Tomteluva Elf

(1)

I lager 19 kr (99 kr)

AFC Id-bricka Med Kedja Engraved arsenal-id-bricka-med-kedja-engraved-1

AFC Id-bricka Med Kedja Engraved

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

MUFC Junior Tofflor Moving Crest MUFC Junior Tofflor Moving Crest manchester-united-junior-tofflor-moving-crest-1

MUFC Junior Tofflor Moving Crest

(0)

I lager 115 kr (229 kr)

LFC Body Winner liverpool-body-winner-1

LFC Body Winner

(3)

I lager 199 kr (279 kr)

Miami Heat Pinn Logo miami-heat-pinn-logo-1

Miami Heat Pinn Logo

(0)

I lager 10 kr (19 kr)