Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Air Hockey Puckar BCE Puckar Mini 2-pack

59 kr
12 mån räntefritt 5 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:5 g
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2054
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Diameter: 50 mm
Vikt: 5 gram

Puckar Mini 2-pack

Mini puckar som passar bra till mindre airhockeyspel.


Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar BCE Puckar Mini 2-pack.

Omdömen och betyg

Ingvor Elisabeth, 2016-01-18

Anna Sofia, 2015-02-16

Ingela Maria, 2014-09-05

Ingela Maria, 2014-09-05

Andreas Andriyas, 2014-09-02
Lite för stora för grabbens spel men dem funkar men dock måste det finnas mindre puckar ändå
May Karin Jeanette, 2014-01-22

Hultsfreds Gymnasium, Gysär, 2013-11-04

Karl Johan Magnus, 2013-10-12
Snabb leverans till mycket bra pris
Mattin, 2013-09-12

Joel, 2012-04-07
Jag valde för liten storlek för mitt bord annars helt ok.
Maria, 2011-09-15

Mikael, 2011-05-19

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Stora Puckar 2-pack Stora Puckar 2-pack stora-puckar-2-pack-1

Stora Puckar 2-pack

(14)

I lager 39 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-fluorescerande-80-1

Puck Fluorescerande 80

(1)

I lager 39 kr

stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(1)

I lager 19 kr

puck-60-1

Puck 60

(0)

I lager 49 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

 
MUFC T-shirt Ferguson Legend MUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson Legend manchester-united-t-shirt-ferguson-legend-1

MUFC T-shirt Ferguson Legend

(6)

I lager 183 kr (229 kr)

Celtic Tomteluva Supersoft celtic-tomteluva-supersoft-1

Celtic Tomteluva Supersoft

(0)

I lager 79 kr (79 kr)

Californication T-shirt God Hates Us All Californication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us All californication-t-shirt-god-hates-us-all-1

Californication T-shirt God Hates Us All

(0)

I lager 72 kr (239 kr)

Harry Potter Trollstav Deathly Hallows harry-potter-trollstav-deathly-hallows-1

Harry Potter Trollstav Deathly Hallows

(0)

I lager 399 kr (449 kr)

Miami Heat Inramad Bild Logo miami-heat-inramad-bild-logo-1

Miami Heat Inramad Bild Logo

(0)

I lager 125 kr (249 kr)