Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Puckar BCE Puckar Bas 63 2-pack

39 kr
12 mån räntefritt 3 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2170
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Diameter: 63 mm
Vikt: 9 gram

Puckar Bas 63 2-pack

Stora puckar som passar bra till mellanstora (6 fots) airhockeyspel.


Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar BCE Puckar Bas 63 2-pack.

Omdömen och betyg

Stefan, 2016-04-26

Marcus Saksiam, 2015-07-25

Christer, 2014-11-08

Camilla, 2014-10-29

Ingela Maria, 2014-09-05

Ingela Maria, 2014-09-05

171 Grundskoleförvaltningen, 2014-04-07

Gerestaskolan - Fokus- Skogens Hus, 2014-03-19

Jens Stig Kenneth, 2013-11-23
Finns det andra?
Hultsfreds Gymnasium, Gysär, 2013-11-04

Karl Johan Magnus, 2013-10-12
Samma som ovan
Veronica, 2013-09-17

Per-Erik, 2013-06-01
Fungera perfekt för endamålet.
Anonym, 2011-12-12
Äntligen har vårt gamla airhockeyspel fått liv igen - efter att ha stått i garaget och dammat är det som nytt igen med fräscha pushers & puckar från spelbord.se!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Puckar Bas 50 2-pack puckar-bas-50-2-pack-1

Puckar Bas 50 2-pack

(12)

I lager 59 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(1)

I lager 39 kr

stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(4)

19 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

 
FCB Badlakan Blå barcelona-badlakan-bla-1

FCB Badlakan Blå

(0)

I lager 383 kr (479 kr)

AFC Kedja Och Smycke Gun arsenal-kedja-och-smycke-gun-1

AFC Kedja Och Smycke Gun

(0)

I lager 279 kr (399 kr)

CFC Dekal Iphone 6 chelsea-dekal-iphone-6-1

CFC Dekal Iphone 6

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

Harry Potter Väggplakett Diagon Alley harry-potter-vaggplakett-diagon-alley-1

Harry Potter Väggplakett Diagon Alley

(1)

I lager 487 kr (695 kr)

Thor Pinn Retro thor-pinn-retro-1

Thor Pinn Retro

(0)

I lager 6 kr (19 kr)