Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Puckar Bex Sport Puckar Bas 50 2-pack

59 kr
12 mån räntefritt 5 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:5 g
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2054
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: Bex Sport
Garanti: 6 mån
Diameter: 50 mm
Vikt: 5 gram

Puckar Bas 50 2-pack

Mini puckar som passar bra till mindre airhockeyspel.


Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar Bex Sport Puckar Bas 50 2-pack.

Omdömen och betyg

Ingvor Elisabeth, 2016-01-18

Anna Sofia, 2015-02-16

Ingela Maria, 2014-09-05

Ingela Maria, 2014-09-05

Andreas Andriyas, 2014-09-02
Lite för stora för grabbens spel men dem funkar men dock måste det finnas mindre puckar ändå
May Karin Jeanette, 2014-01-22

Hultsfreds Gymnasium, Gysär, 2013-11-04

Karl Johan Magnus, 2013-10-12
Snabb leverans till mycket bra pris
Mattin, 2013-09-12

Joel, 2012-04-07
Jag valde för liten storlek för mitt bord annars helt ok.
Maria, 2011-09-15

Mikael, 2011-05-19

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Puckar Bas 63 2-pack Puckar Bas 63 2-pack puckar-bas-63-2-pack-1

Puckar Bas 63 2-pack

(14)

I lager 39 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(1)

I lager 39 kr

stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(4)

19 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

 
West Bromwich Albion Skolset west-bromwich-albion-skolset-1

West Bromwich Albion Skolset

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

NUFC Resemugg Aluminium newcastle-united-resemugg-aluminium-1

NUFC Resemugg Aluminium

(0)

I lager 97 kr (139 kr)

AFC Universal Dekal arsenal-universal-dekal-1

AFC Universal Dekal

(2)

I lager 45 kr (89 kr)

Spiderman Miniaffisch Quote M95 spiderman-miniaffisch-quote-1

Spiderman Miniaffisch Quote M95

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

NUFC Iphone-5-skal 3D newcastle-united-iphone-5-skal-3d-1

NUFC Iphone-5-skal 3D

(0)

I lager 99 kr (199 kr)