Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Air Hockey Puckar Spelbord Puck Fluorescerande 80

39 kr
12 mån räntefritt 3 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15676
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Puck Fluorescerande 80

Puck Fluorescerande

Puchen är tillverkad i europa och är av betydligt högre kvalitet än de flesta andra på marknaden.

1-pack
80 mm

Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar Spelbord Puck Fluorescerande 80.

Omdömen och betyg

Lotte, 2016-08-31
Its nice, a bit big for our table but thats ok, we didn't think about looking at size when we bought it, we just wanted something.....fluorescerende because we like things that glow in the dark!!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(1)

I lager 19 kr

Puckar Mini 2-pack puckar-mini-2-pack-1

Puckar Mini 2-pack

(12)

I lager 59 kr

Stora Puckar 2-pack Stora Puckar 2-pack stora-puckar-2-pack-1

Stora Puckar 2-pack

(14)

I lager 39 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-60-1

Puck 60

(0)

I lager 49 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

 
LFC Matchtröja Retro 70 V-ringad LFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringadLFC Matchtröja Retro 70 V-ringad liverpool-matchtroja-retro-70-v-ringad-1

LFC Matchtröja Retro 70 V-ringad

(0)

I lager 399 kr (599 kr)

Queens Park Rangers Golfhandduk Tri-Fold queens-park-rangers-golfhandduk-tri-fold-1

Queens Park Rangers Golfhandduk Tri-Fold

(0)

I lager 153 kr (229 kr)

LFC Matchtröja Borta 2014-15 LFC Matchtröja Borta 2014-15LFC Matchtröja Borta 2014-15LFC Matchtröja Borta 2014-15LFC Matchtröja Borta 2014-15LFC Matchtröja Borta 2014-15LFC Matchtröja Borta 2014-15LFC Matchtröja Borta 2014-15LFC Matchtröja Borta 2014-15LFC Matchtröja Borta 2014-15LFC Matchtröja Borta 2014-15 liverpool-matchtroja-borta-2014-15-1

LFC Matchtröja Borta 2014-15

(1)

I lager 454 kr (649 kr)

Swansea City SoccerStarz Michu swansea-city-soccerstarz-michu-1

Swansea City SoccerStarz Michu

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Miami Heat Armband miami-heat-armband-1

Miami Heat Armband

(0)

I lager 20 kr (39 kr)