Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Air Hockey Puckar Spelbord Puck Fluorescerande 80

39 kr
12 mån räntefritt 3 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15676
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Puck Fluorescerande 80

Puck Fluorescerande

Puchen är tillverkad i europa och är av betydligt högre kvalitet än de flesta andra på marknaden.

1-pack
80 mm

Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar Spelbord Puck Fluorescerande 80.

Omdömen och betyg

Lotte, 2016-08-31
Its nice, a bit big for our table but thats ok, we didn't think about looking at size when we bought it, we just wanted something.....fluorescerende because we like things that glow in the dark!!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(4)

I lager 19 kr

Puckar Bas 50 2-pack puckar-bas-50-2-pack-1

Puckar Bas 50 2-pack

(12)

59 kr

Puckar Bas 63 2-pack Puckar Bas 63 2-pack puckar-bas-63-2-pack-1

Puckar Bas 63 2-pack

(14)

39 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

 
AFC Mask Wilshere arsenal-mask-wilshere-1

AFC Mask Wilshere

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Maze Runner Mugg Jump maze-runner-mugg-jump-1

Maze Runner Mugg Jump

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

Big Bang Theory Mugg Bazinga Red big-bang-theory-mugg-bazinga-red-1

Big Bang Theory Mugg Bazinga Red

(2)

I lager 59 kr (79 kr)

LFC Affisch Balotelli 72 liverpool-affisch-balotelli-72-1

LFC Affisch Balotelli 72

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

AC/DC Armband High Voltage acdc-armband-high-voltage-1

AC/DC Armband High Voltage

(0)

I lager 12 kr (39 kr)