Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Garlando Zodiac

5 995 kr
12 mån räntefritt 500 kr / månad (avgifter tillkommer)
Extra tillbehör (Mer info):
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 14551
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 182 x 91 x 79 cm
Spelyta: 170 x 80 cm
Vikt : 46 kg

Zodiac

Zodiac från Italienska Galando är ett stabilt bord som passar bra på ungdomsgårdar och för hemanvändaren som ställer högre krav.

18 mm tjockt MDF-skåp som är stötsäkert och anti-scratch behandlat.
Stabila ben tillverkade av 18 mm tjock MDF med svart finish och krom profiler. Tvärbalkar för ökad stabilitet.
Spelyta av MDF med 2.5 mm tjock PVC yta med geometriska mönster, som är resistenta mot repor och stötar.
Spelytan har många små hål genom vilka luft avges av kraftfull fläkt som ligger nedanför. Det kontinuerliga flödet av luft, som kommer ut med ett konstant tryck och skapar en luftkudde för pucken.
Högpresterande fläkt (220V-240V)
Display med elektronisk resultattavla.
Packas med fasta kanter för att undvika transportskador.
2 års garanti mot fabrikationsfel.

Medföljer
4 st pusher
4 puckar

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Garlando Zodiac.

Omdömen och betyg

Kriminalvården, 2016-12-15
De funkar ju inte. När får jag återkoppling om åtgärd?
VERUMS GOIF, 2014-10-31
Puckarna kunde varit lite tyngre, lämnar bordet lite för lätt
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(6)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Black Air black-air-1

Black Air

(7)

I lager 4 995 kr

Info & Val
Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(1)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

 
MCFC Strumpor Barn/Ungdom MCFC Strumpor Barn/Ungdom manchester-city-socks-1-pack-junior12.5-3.5-1

MCFC Strumpor Barn/Ungdom

(6)

I lager 29 kr (39 kr)

Super Mario Canvastryck Mario super-mario-canvastryck-mario-1

Super Mario Canvastryck Mario

(0)

I lager 120 kr (399 kr)

Breaking Bad Tröja I Am The Danger Breaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The DangerBreaking Bad Tröja I Am The Danger breaking-bad-troja-i-am-the-danger-1

Breaking Bad Tröja I Am The Danger

(0)

I lager 279 kr (399 kr)

Fight Club Mugg Spray fight-club-mugg-spray-1

Fight Club Mugg Spray

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

West Bromwich Albion Skolset west-bromwich-albion-skolset-1

West Bromwich Albion Skolset

(0)

I lager 30 kr (99 kr)