Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Garlando Stratos

9 995 kr
12 mån räntefritt 833 kr / månad (avgifter tillkommer)
Extra tillbehör (Mer info):
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 14207
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Spelyta: 193(L) x 102(B) cm
Yttermått: 214(L) x 122(B) x 81(H) cm
Vikt : 100 kg

Stratos

Stratos från Italienska Galando är ett stabilt bord som passar bra på ungdomsgårdar och för hemanvändaren som ställer högre krav.

16 mm tjockt MDF-skåp som är stötsäkert och anti-scratch behandlat.
Stabila ben tillverkade av 16 mm tjock MDF med svart finish och krom profiler. Justerbara fötter tillåter utjämning av spelytan.
Kantförstärkt förstärkt med en remsa av aluminium.
Spelyta av MDF med 3 mm tjock PVC yta med geometriska mönster, som är resistenta mot repor och stötar.
Spelytan har många små hål genom vilka luft avges av kraftfull fläkt som ligger nedanför. Det kontinuerliga flödet av luft, som kommer ut med ett konstant tryck och skapar en luftkudde för pucken.
Högpresterande fläkt (220V-240V)
Dubbla störtbågar av järn med elektronisk resultattavla.
Packas i trälåda för att undvika transportskador.
2 års garanti mot fabrikationsfel.

Medföljer
4 st pushers
4 puckar (65 mm, 12g)

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).



Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Garlando Stratos.

Omdömen och betyg

Angry Creative AB, 2016-08-20
Vore bra med ner fotografier på produkten
OptiWay AB, 2016-02-17

Danderyds Kommun, 2016-02-01

Tenant & Partner AB, 2015-11-06

Gerestaskolan - Fokus- Skogens Hus, 2014-03-19

Hunge Folkets Hus, 2014-01-17

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Black Air Black Air black-air-1

Black Air

(7)

Beställningsvara 3 995 kr (4 995 kr)

Info & Val
Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

I lager 5 995 kr

 
Green Latern Pinn Icon green-latern-pinn-icon-1

Green Latern Pinn Icon

(1)

I lager 11 kr (19 kr)

MUFC Affisch Van Persie 52 manchester-united-affisch-van-persie-52-1

MUFC Affisch Van Persie 52

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Nintendo Giftset Controller nintendo-giftset-controller-1

Nintendo Giftset Controller

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

Harry Potter Inramad Bild Dobby harry-potter-inramad-bild-dobby-1

Harry Potter Inramad Bild Dobby

(0)

I lager 125 kr (249 kr)

FCB Mugg Since barcelona-mugg-since-1

FCB Mugg Since

(0)

I lager 59 kr (99 kr)