Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Garlando Speedy

49 995 kr
12 mån räntefritt 4166 kr / månad (avgifter tillkommer)
Extra tillbehör (Mer info):
Alt/Storlek:210x110
Lagerstatus: 4-6 veckor
Artikelnr: 1424
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Spelyta : 210(L) x 110(B) cm
Yttermått: 234(L) x 134(B) x 82(H) cm
Vikt: 320kg

Speedy

Tack vare sitt attraktiva yttre har Speedy en omedelbar inverkan på allas uppmärksamhet.

Bordet är försett med detaljer som neonljus i bågen för att låta dig njuta av en magisk stämning under matchen.

Den elegant förkromade ställbara fötter för att få spelplanen i våg om du använder spelet på ett ojämnt golv.

Speedy ståtar också med höga prestanda och en sofistikerad programmering för att tillfredsställa de högsta kraven, för att spelet varaktighet, maximalt poäng, mynt per spel, spel per mynt och kredit värde.

Spelet har en hög kompressoreffekt som får luft att pumpa upp genom bordets hål.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Garlando Speedy.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Stratos stratos-1

Stratos

(6)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Black Air Black Air black-air-1

Black Air

(7)

Beställningsvara 3 995 kr (4 995 kr)

Info & Val
Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

I lager 5 995 kr

 
Sunderland Tomteluva sunderland-tomteluva-1

Sunderland Tomteluva

(0)

I lager 79 kr (79 kr)

Anchorman T-shirt You Stay Classy Anchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay ClassyAnchorman T-shirt You Stay Classy anchorman-t-shirt-you-stay-classy-1

Anchorman T-shirt You Stay Classy

(0)

I lager 125 kr (179 kr)

Batman Handskar Bat batman-handskar-bat-1

Batman Handskar Bat

(0)

I lager 100 kr (199 kr)

CFC Bäddset Patch chelsea-baddset-patch-1

CFC Bäddset Patch

(4)

I lager 349 kr (449 kr)

EFC Strumpor Barn/Ungdom EFC Strumpor Barn/Ungdom everton-socks-1-pack-junior-12.5-3.5-1

EFC Strumpor Barn/Ungdom

(0)

I lager 29 kr (39 kr)