Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Gamesson Shark Black

1 449 kr
12 mån räntefritt 121 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Extra tillbehör (Mer info):
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15685
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 118(L) x 61(B) x 71(H) cm
Vikt: 15 kg

Shark Black

Airhockeyspel för de mindre barnen.

220V fläkt
Elektronisk räknare
Svart spelyta
Fällbara ben

Medföljer
2 st pushers (75 mm)
2 st puckar (50 mm)
Instruktioner för montering.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Shark Black.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(1)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Black Air Black Air black-air-1

Black Air

(7)

I lager 3 995 kr (4 995 kr)

Info & Val
Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(6)

Beställningsvara 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

I lager 5 995 kr

 
MUFC Affisch Giggs 49 manchester-united-affisch-giggs-49-1

MUFC Affisch Giggs 49

(1)

I lager 30 kr (99 kr)

FCB Fotboll Signature barcelona-fotboll-signature-1

FCB Fotboll Signature

(2)

I lager 144 kr (169 kr)

Nintendo Giftset Controller nintendo-giftset-controller-1

Nintendo Giftset Controller

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

Despicable Me 2 Armband Minions despicable-me-2-armband-minions-1

Despicable Me 2 Armband Minions

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

CFC Kudde Match Day chelsea-kudde-match-day-1

CFC Kudde Match Day

(0)

I lager 195 kr (279 kr)