Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Gamesson Madison L-foot

2 495 kr
12 mån räntefritt 208 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19091
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 152 x 76 x 81 cm
Vikt: 23 kg

Madison L-foot

Uppfällbart på två ben
Elektroniskt räkneverk

Medföljer
2 st pushers (75 mm)
2 st puckar (50 mm)

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Madison L-foot.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(1)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Black Air black-air-1

Black Air

(7)

I lager 4 995 kr

Info & Val
Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(6)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

 
FCB Huvtröja Crest FCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja CrestFCB Huvtröja Crest barcelona-huvtroja-crest-1

FCB Huvtröja Crest

(1)

I lager 384 kr (549 kr)

Harry Potter Trollstav Draco Malfoy harry-potter-trollstav-draco-malfoy-1

Harry Potter Trollstav Draco Malfoy

(2)

I lager 399 kr (449 kr)

CFC Fleecefilt Bullseye chelsea-fleecefilt-bullseye-1

CFC Fleecefilt Bullseye

(3)

I lager 149 kr (219 kr)

Nottingham Forest Strumpor nottingham-forest-socks-1-packmens-6-11-1

Nottingham Forest Strumpor

(1)

I lager 29 kr (39 kr)

Friends Affisch Central Perk Window A241 friends-affisch-central-perk-window-1

Friends Affisch Central Perk Window A241

(0)

I lager 69 kr (99 kr)