Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) BCE Foldair

4 495 kr
(4 995 kr)
12 mån räntefritt 375 kr / månad (avgifter tillkommer)
Extra tillbehör (Mer info):
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 3502
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Yttermått: 183x91cm
Vikt: 43kg

Foldair

Airhockeyspel med fällfunktion, som rekommenderas som instegsmodell till skolor och fritidsgårdar.

Fällbart
Rullbart
Spelyta av MDF med högglans beläggning
220V fläkt
Manuella räknare
Höjd i uppfällt läge: 221cm

Medföljer
2 st pushers
2 st puckar
Instruktion för montering

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar BCE Foldair.

Omdömen och betyg

Eeva Maarit Irene, 2015-03-20
Lite dålig stil att det inte stod nånstans att man måste ha adapter till eluttaget.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 
/-->

Liknande produkter som vi tror du gillar

Black Air black-air-1

Black Air

(7)

I lager 4 995 kr

Info & Val
Raider Raider raider-1

Raider

(7)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(6)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(1)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(0)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

 
NUFC Universal Dekal newcastle-united-universal-dekal-1

NUFC Universal Dekal

(0)

I lager Från: 15 kr (49 kr)

Wonder Woman Halsband Colour wonder-woman-halsband-colour-1

Wonder Woman Halsband Colour

(0)

I lager 45 kr (149 kr)

Iron Man 3 Miniaffisch M50 iron-man-3-miniaffisch-1

Iron Man 3 Miniaffisch M50

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

Captain America Pinn Retro captain-america-pinn-retro-1

Captain America Pinn Retro

(0)

I lager 6 kr (19 kr)

Elvis Canvastryck Jailhouse Rock elvis-canvastryck-jailhouse-rock-1

Elvis Canvastryck Jailhouse Rock

(0)

I lager 240 kr (479 kr)