Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Gamesson Coliseum 6

7 995 kr
12 mån räntefritt 666 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Extra tillbehör (Mer info):
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15684
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 189(L) x 97(B) x 81(H) cm
Vikt: 74 kg

Coliseum 6

Stabilt och tåligt bord med aluminiumvallar.

220V fläkt
Vit spelyta
Stabila ben
Levereras med 2 st puchers samt 2 st puckar
Instruktioner för montering.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste Post-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan Poståkeriet kör omgående ut bordet. Spelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Coliseum 6.

Omdömen och betyg

SiS Ryds Brunns Skola, 2015-05-14
Stabilt och lättmonterat bord.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Black Air Black Air black-air-1

Black Air

(7)

Beställningsvara 3 995 kr (4 995 kr)

Info & Val
Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(6)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

I lager 5 995 kr

 
Batman Handskar Bat batman-handskar-bat-1

Batman Handskar Bat

(0)

I lager 100 kr (199 kr)

LFC Julgranskulor Liverbird liverpool-julgranskulor-liverbird-1

LFC Julgranskulor Liverbird

(17)

I lager 79 kr (99 kr)

CFC Badlakan Embroidered chelsea-badlakan-embroidered-1

CFC Badlakan Embroidered

(0)

I lager 209 kr (349 kr)

MCFC T-shirt Sport MCFC T-shirt SportMCFC T-shirt SportMCFC T-shirt SportMCFC T-shirt SportMCFC T-shirt SportMCFC T-shirt SportMCFC T-shirt SportMCFC T-shirt Sport manchester-city-t-shirt-sport-1

MCFC T-shirt Sport

(5)

I lager 149 kr (199 kr)

LFC Julgranskulor Shirt 2-pack liverpool-julgranskulor-shirt-2-pack-1

LFC Julgranskulor Shirt 2-pack

(13)

I lager 79 kr (99 kr)