Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Våra varumärken

Biljardköer Pool

Sortering:
Antal:
Biljardköer till pool (vanlig biljard) upp till ca 500 kr.

Köer som inte har längd angiven är mellan 145 och 150 cm.

Guider: Kölängder Barn
Visar 1-32 av 32 produkter
Omega omega-1

Omega

(10)

I lager Från: 169 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(7)

I lager 199 kr

endelsko-standard-1

Endelskö Standard

(0)

I lager 199 kr

tvadelsko-ramin-1

Tvådelskö Ramin

(0)

I lager 249 kr

Omega Maple omega-maple-1

Omega Maple

(3)

249 kr

 
Maple Plus 2 maple-plus-2-1

Maple Plus 2

(0)

249 kr

Clubline clubline-1

Clubline

(0)

I lager 249 kr

destro-122-1

Destro 122

(0)

249 kr

RLE rle-1

RLE

(0)

249 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(3)

I lager 249 kr

 
Carambolekö 102 caramboleko-102-1

Carambolekö 102

(0)

I lager 299 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(0)

I lager 254 kr (299 kr)

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(0)

I lager Från: 449 kr

Jimmie Red jimmie-red-1

Jimmie Red

(0)

I lager 429 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(4)

I lager 449 kr

 
Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(0)

I lager 449 kr

Dufferin 234 dufferin-234-1

Dufferin 234

(0)

I lager 449 kr

noimage

American

(0)

I lager 449 kr

tvadelsko-tournament-champion-flash-gold-1

Tvådelskö Tournament Champion Flash Gold

(0)

I lager 449 kr

koforlangare-teleskopisk-1

Köförlängare Teleskopisk

(0)

I lager 499 kr

 
Tvådelskö Lucky L09 tvadelsko-lucky-l09-1

Tvådelskö Lucky L09

(0)

I lager 699 kr

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

Lbreak noimage

Lbreak

(0)

I lager 799 kr

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(0)

I lager 799 kr

Kruger Gold 20G kruger-gold-20g-1

Kruger Gold 20G

(0)

I lager 999 kr

 
dufferin-jump-n-break-1

Dufferin Jump N Break

(0)

I lager 1 055 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Kruger Platinum 51P kruger-platinum-51p-1

Kruger Platinum 51P

(0)

Beställningsvara 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 495 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(0)

I lager 2 495 kr

 
tvadelsko-meucci-1-antique-1

Tvådelskö Meucci 1 Antique

(0)

Beställningsvara 2 995 kr

tvadelsko-meucci-hp-3-1

Tvådelskö Meucci HP-3

(0)

I lager 7 675 kr

 
Visar 1-32 av 32 produkter