Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Våra varumärken

Biljardköer Hobby

Sortering:
Antal:
Biljardköer till pool (vanlig biljard) upp till ca 500 kr.

Köer som inte har längd angiven är mellan 145 och 150 cm.

Guider: Kölängder Barn
Visar 1-22 av 22 produkter
Omega omega-2

Omega

(10)

I lager Från: 169 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(7)

I lager 199 kr

BLE ble-1

BLE

(0)

I lager 199 kr

Omega Maple omega-maple-1

Omega Maple

(3)

I lager 199 kr

Hardwood hardwood-1

Hardwood

(0)

249 kr

 
destro-122-1

Destro 122

(0)

I lager 249 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(3)

249 kr

Maple Plus 2 Maple Plus 2 maple-plus-2-1

Maple Plus 2

(0)

149 kr (249 kr)

Clubline clubline-1

Clubline

(0)

I lager 249 kr

Pro 24 pro-24-1

Pro 24

(2)

I lager 299 kr

 
Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(4)

I lager 299 kr

Carambolekö 102 caramboleko-102-1

Carambolekö 102

(0)

299 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(0)

I lager Från: 449 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(0)

I lager 399 kr

Canadien Red canadien-red-1

Canadien Red

(0)

I lager 399 kr

 
Jimmie Red jimmie-red-1

Jimmie Red

(0)

I lager 429 kr

Dufferin 312 dufferin-312-1

Dufferin 312

(0)

I lager 549 kr

Dufferin 304 dufferin-304-1

Dufferin 304

(0)

I lager 549 kr

RCE-5 noimage

RCE-5

(0)

I lager 699 kr

Lbreak noimage

Lbreak

(0)

I lager 799 kr

 
Kruger Gold 20G kruger-gold-20g-1

Kruger Gold 20G

(0)

I lager 999 kr

Kruger Platinum 51P kruger-platinum-51p-1

Kruger Platinum 51P

(0)

I lager 1 499 kr

 
Visar 1-22 av 22 produkter